Home > Ciekawostki > Wideofilmowanie wesela – lepsze rozwiązanie niż fotografie?

Wideofilmowanie wesela – lepsze rozwiązanie niż fotografie?

Przygotowania do ślubu to bardzo często długi i skomplikowany proces. Wysiłki młodej pary, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik, zorganizować salę weselną, suknię ślubną i garnitur, piękne dekorację i muzykę na wesele, zostają bardzo często wynagrodzone. Piękna ceremonia oraz udane wesele, na którym wszyscy świetnie się bawią, sprawiają że ten wyjątkowy dzień jest niezapomnianym przeżyciem. Nic więc dziwnego, że nowożeńcom oraz gościom weselnym bardzo zależy, aby mieć potem wspaniałe zdjęcia na pamiątkę. Jednak według ostatnich trendów, fotografie ślubne powoli wypierają filmy oraz teledyski. Czy warto zainteresować się, czym jest wideofilmowanie i wynająć kamerzystę na swoje wesele?

Wideofilmowanie wesela – filmować czy nie?

Chociaż zapanowała moda na wideofilmowanie wesel, wiele osób pozostaje tradycjonalistami i ogranicza się do wynajęcia fotografa. Jest to oczywiście kwestia indywidualna, więc jeżeli ktoś nie chce wideo ze ślubu czy weselnej zabawy, ponieważ na przykład obawia się, że część nakręconego materiału nie będzie nadawała się do pokazywania znajomym, ma do tego prawo. Niektórych także krępuje obecność kamery i mogliby nie czuć się tak swobodnie, wiedząc że ktoś ich nagrywa. Warto jednak pamiętać, że takie wideo będzie w późniejszym czasie edytowane, a fragmenty na których ktoś nie wygląda korzystnie, zostaną wycięte.

Wideofilmowanie wesela – dlaczego warto?

Wideofilmowanie nie bez powodu jest popularną usługą. Zdjęcia weselne mogą być naprawdę piękne, ale są statyczne. Na filmie można zobaczyć jak nowożeńcy tańczą pierwszy taniec, usłyszeć muzykę i śmiech gości podczas jednej z gier weselnych. Często zgromadzony materiał może także posłużyć do stworzenia pięknego teledysku ślubnego, który sprawdzi się jako efektowna relacja z wesela dla znajomych w mediach społecznościowych. Osoby, które obawiają się, że obecność kamerzysty zepsuje im zabawę, niech się nie martwią. Istnieje wielu sympatycznych operatorów, którzy będą wiedzieli, jak zachować się na uroczystości. Tutaj https://studioelement.pl/wideo/ można przeczytać więcej o wideofilmowaniu, którym zajmuje się studio w Bydgoszczy. Usługi świadczą dwie młode i pełne pasji fotografki, które z pewnością pomogą uczynić wesele jeszcze piękniejszym wspomnieniem.

Leave a Reply