Home > Ciekawostki > Polacy docenili jakość baterii wannowych ściennych Paffoni!

Polacy docenili jakość baterii wannowych ściennych Paffoni!

Baterie wannowe zalicza są do modeli, które są chętnie wybierane do aranżacji nowych, jak i modernizowanych łazienek. Świadczy to przede wszystkim o tym, że wanny cieszą się wciąż dużym zainteresowaniem, nie zostały z pewnością wyparte przez kabiny prysznicowe. Nie wszystkie baterie wannowe, które znajdują się na rynku zostały wykonane z dobrych materiałów, z dbałością o detale i wyposażone w funkcje, dzięki którym możliwe jest chociażby zmniejszenie zużycia wody. Według ekspertów jednymi z lepszych są baterie wannowe Paffoni. Modele te są połączeniem ciekawego designu, wysokiej jakości wykonania, a do tego w ofercie sklepu ŁazienkiABC.pl znajdują się w atrakcyjnych cenach.

Baterie wannowe ścienne Paffoni to nie tylko modele, które ze względu na design sprawdzą się w łazienkach klasycznych. W ofercie tego renomowanego producenta znalazły się bowiem także i baterie o modernistycznym wzornictwie. Producent w swoim asortymencie posiada nie tylko armaturę chromowaną, ale także i baterie wannowe czarne, w kolorze miedzi czy złocie. Ze względu na tak dużą ich różnorodność z łatwością można wybrać idealną do swojego wnętrza.

Bateria wannowa ścienna Paffoni Fonte QUATTRO

Armatura łazienkowa, szczególnie w nowoczesnych i minimalistycznych aranżacjach jest tym elementem, który ma nie tylko spełniać swoją podstawową funkcję, ale ma być także często jedyną dekoracją wnętrza. Z pewnością modelem, który idealnie sprawdzi się w tej roli jest bateria wannowa ścienna Paffoni Fonte QUATTRO. Model ten zachwyca przede wszystkim swoją estetyką. Wzrok przyciągają kurki w kształcie krzyżyków. Z tego względu można powiedzieć, że bateria sprawdzi się zarówno w aranżacjach retro, jak i stylistyce nowoczesnej, co trzeba przyznać nie jest często spotykane.

O wysokiej jakości baterii świadczy długa gwarancja producenta, która w jej przypadku wynosi: 5 lat na samą baterię oraz 2 lata na pozostałe elementy. Bateria wannowa Paffoni Fonte QUATTRO została wyposażona w ceramiczną, wysokojakościową głowicę, dzięki której praca jej jest płynna a samo urządzenie przez długi czas bezawaryjne. Model ten w ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl znajduje się w atrakcyjnej cenie.

Bateria wannowa z zestawem natryskowym Paffoni Ringo w kolorze czarnym

Czarna armatura łazienkowa cieszy się wciąż sporym zainteresowaniem. Nie ma w tym nic dziwnego, bo właśnie czarne elementy łazienkowego wyposażenia przyciągają wzrok, są także niezwykle eleganckie i intrygujące oraz odważne. Czarne baterie łazienkowe sprawdzą się nie tylko w pomieszczeniach, w których są czarne ściany, inne elementy wyposażenia, ale także i tam, gdzie będą po prostu kontrapunktem kolorystycznym.

Jednymi z częściej wybieranych tego typu modeli są baterie wannowe ścienne Paffoni Ringo z zestawem natryskowym. Ze względu na wzornictwo bateria sprawdzi się przede wszystkim w łazienkach nowoczesnych oraz klasycznych. Wyróżnikiem modelu jest uchwyt, który jest umieszczony z boku baterii, a nie jak zazwyczaj ma to miejsce – na środku. Nie tylko jednak estetyka jest jedynym atutem baterii, ale także i dobre parametry pracy, dzięki którym produkt ten jest trwały i niezwykle funkcjonalny.

Leave a Reply