Home > Uroda > Czy warto zdecydować się na wypełnienie/powiększenie ust?

Czy warto zdecydować się na wypełnienie/powiększenie ust?

Obecnie można zauważyć wiele kobiet na ulicach, które zdecydowały się na powiększenie ust. W zasadzie to nie potępiamy tego, ponieważ jest to zabieg, który ma na celu poprawić wygląd twarzy danej osoby, ale pamiętajmy, że z wielkością ust nie należy przesadzić. Kiedy o takim zabiegu powinno się pomyśleć?

Dla kogo powiększanie ust?

Powiększenie, a także modelowanie ust jest zabiegiem, który skierowany jest dla osób mających problem ze strukturą swoich warg, jak i z ich kształtem. Niektóre osoby mają także problem z zaakceptowaniem kolorytu ust. Najczęściej na zabieg ten decydują się kobiety (ale także i mężczyźni), który zmagają się z asymetrią warg, czy też mają usta o bardzo małej objętości.

Niektóre osoby mają także problem z tym że ich usta pękają. Mało kto wie, ale powiększenie ust również sprawdzi się w tym wypadku. Z zabiegu mogą korzystać osoby obu płci. Efekty nie muszą być bardzo spektakularne. Można na początek podjąć decyzję o niewielkiej ilości kwasu. Wówczas można liczyć na naturalny i zdrowy efekt. Oczywiście o ilościach kwasu decyduje pacjent.

Jak przebiega powiększanie ust?

Zabieg sam w sobie nie jest zbytnio skomplikowany. Polega on na wprowadzeniu kwasu przy pomocy igły. Oczywiście sam zabieg musi być obowiązkowo poprzedzony medyczną konsultacją, jak i kwalifikacją pacjenta do zabiegu. Podczas takowej konsultacji pacjent wskazać powinien, jakiego efektu oczekuje.

Zanim osoba wykonująca zabieg przejdzie do powiększania ust, to nakłada preparat, który jest preparatem znieczulającym. Preparat ten w większości gabinetów powstaje pod postacią kremu. Gdy zaś miejsce zabiegu zostaje znieczulone, to lekarz możemy przejść do wstrzyknięcia kwasu. Następnie kwas jest rozprowadzany, aby uzyskać odpowiedni kształt.

Lekarz przed zabiegiem ustala z pacjentem ilość samego preparatu. Zabieg wraz ze wszelkimi konsultacjami, jak i nałożeniem znieczulenia trwa maksymalnie godzinę. Należy mieć świadomość, że po zabiegu usta będą opuchnięte. Finalny efekt będzie dopiero widoczny na kilka dni po zabiegu.

Osoby, które chcą się zdecydować na tego rodzaju powiększenie, powinny zrobić co w ich mocy, aby natrafić na dobry gabinet, w którym zabiegi wykonuje się z największą starannością. Nie ma tutaj mowy o szybkim wykonaniu zabiegu, czy też o bardzo niskiej cenie. Gdy widzimy promocje, w których cena jest rzeczywiście podejrzanie niska, to nie powinniśmy takich ofert w ogóle brać pod uwagę. Powinna nam się od razu zaświecić ostrzegawcza lampka, która informuje nas, że coś z tą ofertą jest nie tak.

Pamiętajmy, że podczas takiego zabiegu chodzi o nasz wygląd, jak i o nasze zdrowie, a więc nie powinno się tutaj w żadnym wypadku oszczędzać. Jest to nie do zaakceptowania. Gdy mamy jakieś wątpliwości, to porozmawiajmy z lekarzem. Na pewno odpowie na nasze wszystkie pytania. Nieco więcej o zabiegu możemy dowiedzieć się tutaj https://www.wrosinski.pl/zabiegi/powiekszanie-ust/. Na pewno będziemy zadowoleni z uzyskanego efektu.

Leave a Reply