Home > Uroda > Czy warto stosować witaminy na włosy?

Czy warto stosować witaminy na włosy?

Nieodpowiednia dieta, uboga w minerały i wartości odżywcze, stres, szybkie tempo życia czy zaburzenia hormonalne, odbijają się na naszym zdrowiu i samopoczuciu. Bardzo często w związku z powyższym cierpią nasze włosy, które nagminnie wypadają w dużej ilości, a niekiedy borykamy się również z wyłysieniami, które są szczególnie dokuczliwe i mało komfortowe w przypadku kobiet. Niestety diagnostyka problemów z owłosieniem głowy kuleje, a znalezienie dobrego specjalisty, który prawidłowo zdiagnozuje problem i dobierze odpowiednie leczenie graniczy z cudem. Warto mimo wszystko zadbać o swoje włosy samemu zarówno poprzez używanie naturalnych szamponów i odżywek lub innych preparatów do pielęgnacji, jak także od wewnątrz poprzez witaminy, minerały i suplementy diety. 

Jak działają suplementy na wypadanie włosów?

Na rynku znajdziemy mnóstwo preparatów i suplementów diety, które mają za zadanie wspomóc nas w walce z wypadającymi włosami. Jednym z nich jest Locerin w formie tabletek, który ma wzmocnić strukturę włosa i cebulki, aby te stały się mocne i nie wypadały, a drugą jego zaletą jest przyspieszenie odrostu tych włosów, z którymi już zdążyliśmy się pożegnać. W składzie znajdziemy same naturalne i bezpieczne dla zdrowia ekstrakty z organicznych kiełków groszku zielonego, skrzypu polnego, pokrzywy zwyczajnej, owoców papryki rocznej, biotyny a także witaminę C, niacynę, magnez, cynk i mangan. Locerin nie tylko zapobiega wypadaniu włosów i przyspiesza porost tych, które zostały utracone, ale świetnie radzi sobie z przyczynami łysienia. Przez bogaty skład ziół i minerałów wpływa nie tylko na jakość wyglądu włosów ale również paznokci, które stają się mniej łamliwe, odżywione i pełne blasku. 

Ile kosztuje Locerin, czy jest wart swojej ceny i gdzie go kupić?

Suplement diety Locerin najbezpieczniej kupić bezpośrednio na stronie producenta. W związku z tym, że preparat nie jest dostępny w aptekach, a jedynie w sklepie online, możemy liczyć na zniżki, oferty promocyjne oraz zakup większej ilości produktu w atrakcyjnej cenie. Aby efekt działania suplementu był satysfakcjonujący i przyniósł zamierzony efekt, należy przyjmować go dwa razy dziennie po jednej kapsułce. Jedno opakowanie suplementu zawiera 60 tabletek, więc wystarcza na pełny miesiąc kuracji, po którym powinniśmy zobaczyć zadowalające rezultaty. Jeżeli preparat spełni nasze oczekiwania, można go dokupić w większej ilości z zamiarem stałego stosowania.

Jak wzmocnić efekt działania suplementów na wypadanie włosów?

Przede wszystkim naszą uwagę powinien zwrócić skład środków pielęgnacyjnych do włosów. Unikanie silikonu i szkodliwych parabenów, które wciąć licznie wypełniają butelki szamponów, odżywek i innych środków przeznaczonych do włosów i skóry głowy znacznie wpłynie na kondycję naszych włosów. Drugim ważnym elementem w pielęgnacji jest prawidłowe używanie urządzeń elektrycznych jak np. prostownica, lokówka czy suszarka. Podczas kręcenia albo prostowania włosów warto nałożyć naturalny i bezpieczny preparat zabezpieczający przed wysoką temperaturą, a podczas suszenia głowy należy pamiętać, aby po ciepłym strumieniu powietrza użyć chłodnego podmuchu, który domknie strukturę włosa i nie pozwoli mu na rozdwajanie się i osłabienie kondycji.

Leave a Reply